Apie Mus

sveiki atvykę į mūsų štabą!

APIE MUS

Leiskite prisistatyti, esame profesionalių karinių ir ekstremalių renginių organizatoriai.

Profesionalumo neprisiskyrėme, o užtarnavome Lietuvos Kariuomenėje, Lietuvos šaulių Sąjungoje, kitose karinėse ir visuomeninėse institucijose. Esame baigę daugybę kursų, tarp kurių – išgyvenimo ekstremaliomis sąlygomis, šaulio, pirmos medicininės pagalbos ir kt. Šios žinios praverčia tiek civilinėje, tiek karinėje tarnyboje. Prisijunk prie šių žinių bagažo ir Tu!Viskas, ką norite patirti pas mus yra tikra. Tikri išbandymai, taktika, topografiniai žemėlapiai, karinės užduotys. Į mus kreipiasi ne tik draugų kompanijos, bet ir didelės tarptautinės kompanijos, norėdamos motyvuoti ir pajungti darbuotojus bendram tikslui, nes čia surasite ne vien tik pramogą. Čia išmoksite pasitikėti ne tik savo jėgomis, bet ir draugu, čia suprasite, kas yra asmeninių veiksmų atsakomybė dėl Karinės simuliacijos, orientaciniai su įvairiomis išradingomis ir ekstremaliomis užduotimis, laukinė gamta, poligonai, šaudyklos – tik nedidelė dalis, ką galite patirti čia. Pasisėdėjimai prie laužo su partizaninėmis dainomis, lauko pirtis ant laukinio upelio kranto, koviniai ginklai… Susidomėjote? Paskambinkite ir pabendrausime +37066999911. Būkite saugūs, čia Saugi Sostinė.

Truputėli plačiau…

KAS MES?

Praktika, informacija, ištvermė, žinios-mes visda padedame šiame kelyje. Tai pats geriausias šansas tapti universaliu.

Mes esame savo srities profesionalų komanda. Profesionalūs kariaiišgyvenimo instruktoriai sujungę jėgas su vadybos ekspertais įkūrėme asociaciją “Saugi Sostinė”, kuri vienija karybos žinovus, entuziastus, turinčių patirties karybos, komandos formavimo, užduočių atlikimo, taktikos elementų, kovinio šaudymo srityse. Žinias pateikiame sujungiant tai su pramoga. Visi pas mus atvykę, ne tik pasimokys taktikos elementų, veiksmų standartinėse situacijose, atsakomybės už savo veiksmus, tačiau naudojant airsoft ginklus pasimokys ir ginklo valdymo technikos galės sudalyvauti dinamiškose karinėse simuliacijose, pajusti užduočių atlikimo skonį.
Mes esame draugai, neretai išvykstame į gamtą, gaminame valgį lauko sąlygomis, prie laužo padainuojame partizanų dainas.

Pramoga, o kartu ir didžiulė atsakomybė už Tėvynės laisvę, už šeimą, už tikras vertybes. Darbas profesionalioje šaudykloje, valdant tikrą, kovinį ginklą leis pajusti nemažą dozę adrenalino. Airsoftas, išgyvenimo mokykla, orientaciniai su užduotimis, komandos formavimasšaudymas tikrais ginklais, laužas, taktika, kova visą tai gali Jums pasiūlyti – “Saugi Sostinė” kolektyvas!

Mūsų narių atsiliepimai
Lorem ispum diolaris akismet anim dosim.
Naujas klientas
Askarys
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Trečias
Vardenis
Pavardenis
Kaunas
“ Fusce non dignissim velit. Donec quis dolor a odio mollis venenatis. Duis sed tellus quis nunc ultrices porttitor a sit amet tellus.”
Antras
Vardenis
Pavardenis
Vilnius
Mūsų partneriai