Renginiai skirti tik Jums!

PRAMOGOS IR IŠSKIRTINIAI RENGINIAI SKIRTI TIK JUMS!

Susidėkime renginį, kuris bus skirtas išskirtinai tik Jūsų kompanijai!

Norite kažko aktyvaus, tačiau nežinote ko? Ne bėda – kreipkitės į mus ir sudėliosime renginį skirta išskirtinai tik Jūsų kompanijai! Jūs galite rinktis iš Jums pasiūlytų dinamiškų veiklų arba dėti tam pačiam renginiui kelias veiklas, galite pas mus pasisvečiuoti kelioms valandoms arba atvykti kelioms paroms, o gal norite save išmėginti Lietuviškoje girioje?

Judrūs, dinamiški sprendimai arba ramus pasisėdėjimas girioje prie laužo verdant valgį – šaunamojo ginklo valdymas, taikymasis ir šaudymas, parako kvapas arba pasivažinėjimas šarvuočiu, kelių parų pratybos Lietuvos poligonuose arba orientacinis žygis su užduotimis, kliūčių ruožo įveikimas pelkėje arba karinė simuliacija ir karyba – ir dar daug kitų veiklų laukia Jūsų. Susitikime, pasikalbėkime kas Jūsų kompanijai labiausiai tiktų ir patiktų, o organizavimo rūpesčius palikite mums. Susisiekite jau dabar +37065999944.

Organizuojame bernvakarius, mergvakarius, draugų susibūrimams skirtus renginius, įmonių komandos formavimo ar “vakarėlių” tipo renginius, vaikų gimtadienius. Renginiai gali būti organizuojame poligonuose, Lietuvos miškuose, sodybose, laukinėje gamtoje prie upės arba ežero, taip pat galime suorganizuoti Jums išgyvenimo renginį Norvegijoje!

Praleiskite savaitgalį originaliai!

musis-saugi.sostinesaugi-sostine-4

Pas mus galite atvykti surinkę bent 5-6 žmonių grupelę, su bičiuliais, su bendradarbiais, kolegomis, švenčiant bernvakarį ar mergvakarį, su šeimos nariais ar giminėmis – juk visai nesvarbu su kuo. Svarbu saugu. O čia yra saugu, nes čia Saugi Sostinė!

Mes esame pasiruošę Jums pasiūlyti keletą paketų – mažesnėms grupėms labiau tiktų šaudymas tikrais ginklais, išgyvenimo paketai, kliūčių ruožo įveikimas, pasivažinėjimas karine technika ir pan., o didesnėms – dinaminiai renginiai, karyba, orientacinis su iššūkiais, ir tie patys renginiai tinkantys mažesnėms grupėms.

Skambinkite, rašykite, klauskite, teiraukitės, svarbiausia tik nebijokite ir neišsigąskite anksčiau laiko, mes mielai Jums paaiškinsime, pakonsultuosime, o pratybų metu užtikrinsime maksimalų saugumą. Nei vienas asmuo pas mus nelieka be priežiūros.

Būkite saugūs – čia Saugi Sostinė. Susitiksime artimiausiu metu!