Dažniausiai užduodami klausimai

Kas yra šratasvydis?

Šratasvydis (dar vadinama airsoftu, straikbolu) yra sportinis karinis žaidimas arba aktyvus laisvalaikio praleidimo būdas, pramoga, kurioje naudojami realistiškai atrodantys ginklai, jų svoris ir išvaizda nesiskiria nuo šaunamųjų, tačiau tai yra elektro pniaumatinės kopijos (AEG).

Ar dalyvaujant šioje pramogoje galima susižeisti, ar tai skausminga?

Ši pramoga susijusi su padidinta rizika gauti traumą, tačiau instruktoriai visuomet praveda saugumo instruktažą, jei pramogos metu elgsitės, kaip nurodė instruktoriai, tai nebus nei skausminga, nei būsite traumuoti, tereikia klausyti ir daryti, ką sako instruktoriai.

Ar pramoga skirta tik vyrams?

Ne, pramogoje gali dalyvauti ir moterys. Patirtis byloja, kad moterys yra kantresnės ir užduotis įvykdo tiksliau ir dažniau.

Ar pramogoje gali dalyvauti pavieniai asmenys?

Mes šią pramogą siūlome grupėms, pradedant nuo 10 žmonių iki neriboto žmonių skaičiaus. Pramoga smagesnė, jei žmonių skaičius yra apie 20-30, tuomet žaidime gali dalyvauti 2 stiprios, turinčios pakankamai žmonių komandos.

Kuo Jūs skiriatės nuo kitų tokias pačias paslaugas teikiančių klubų/organizatorių?

Mūsų komandą sudaro ne mėgėjai, o buvę arba esami profesionalūs kariškiai. Mes siūlome pusėms vadus, kurie kurs karines situacijas, pamokys Jus minimalių karybos elementų, neleis Jums blaškytis, pajusite discipliną ir komandos rezultatą priklausantį nuo kiekvieno jos nario veiksmų. Mes neribojame BBS (šovinių) kiekio ir naudojame tik BIO BBS (neteršiančius gamtos). Mūsų ginklai (AEG) yra visuomet tvarkingi, prižiūrėti arba nauji.

Kokių originalių pramogų dar Jūs siūlote?

Mes siūlome išgyvenimo stovyklas, kuriose išmoksite parankinėmis priemonėmis įkurti ugnį, pasistatyti būstą nakvynei, pasislėpti nuo lietaus, sušilti. Taip pat organizuojame komandos formavimo renginius, priverčiant žmones mąstyti stresinėse situacijose. Organizuojame orientacinius žygius su užduotimis. Artimiausiu metu pasiūlysime šaudymą iš kovinių ginklų

Norite išmėginti, tačiau nedrąsu? Nesate tikri dėl savo galimybės sudalyvauti? Turite tūkstantį ir vieną klausimą? Krepkitės! Smulkiai aprašysime, informuosime ir paaiškinsime. Nepasiduok ir pamėgink, pradėk nuo klausimų mums įrašydamas į žemiau esančią formą.