ŠAUDYMAS TIKRAIS GINKLAIS

Niekad nesate rankose laikę tikro, kovinio ginklo?

O galbūt net jo bijote? Manote, kad tai yra žudymo įrankis? O nemanote, kad automobilis arba statybose naudojamas kranas, sunkvežimis arba traukinys dar didesni ir baisesni ginklai? Juk taip nemanote, nes profesionalo rankose jie pagalbininkai, o ne ginklai!

Ateikite pas mus į tikrą šaudyklą, kur renkasi kovinių ginklų entuziastai, savo amato profesionalai ir tikrą ginklą išmėginkite patys. Patyrę instruktoriai išmokys Jus atsakingai ir tinkamai elgtis su ginklu. Išmokysime Jus stovėsenos ir ginklo laikysenos, tvirto ir taisyklingo laikymo, taikymosi, atsakingo ir saugaus elgesio su šaunamuoju ginklu. Jei pirmuosius kartus adrenalinas ims viršų, tai vėliau jį nugalėsite ir ginklas Jūsų rankose virs derama apsauga – Tėvynei, Šeimai, artimam apsaugoti! Apsaugoti, o ne naikinti!

Tai ne tik pramoga, tai yra šaunamojo ginklo kultūros ugdymas, pagarba aplinkiniams ir tam, ką laikai rankoje, atsakingas elgesys ir daug kitų jausmų, kurie privalo būti kiekvieno tikro vyro (ir moters) viduje.

Pas mus galite išmėginti tiek trumpuosius (pistoletus, revolverius) skirtingų kalibrų ginklus, tiek ilguosius (graižtvinius, lygiavamzdžius) skirtingų kalibrų ginklus. Taip pat išbandysite visišką naujovę – trumpųjų ginklų konversijas RONI, arba klasika tapusius Tommy GUN, taip pat .45 ACP revolverį, o gal norite išmėginti taiklumą su SKS ar AK-47 arba naująsias technologijas – AR-15 arba VZ-58?. Mes Jums duosime patį didžiausią kiekį šovinių, Jūs tik mėgaukitės ir šaudykite į taikinius! Pajuskite Mossberg jėgą savo rankose, taip pat išmėginkite akies taiklumą iš 100 m į metalinį taikinį (gongą)! Azartas užvaldys Jus ir Jūs norėsite praeiti ne tik 1-ą lygį, tačiau su laiku išsilaikysite visus reikiamus leidimus ir treniruositės patys arba su patyrusiais mūsų instruktoriais kiekvieną savaitgalį.

ŠAUDYMAS TIKRAIS GINKLAIS

Ginklus galite išmėginti surinkę 5-6 žmonių grupelę, su bičiuliais, su bendradarbiais, kolegomis, švenčiant bernvakarį ar mergvakarį, su šeimos nariais ar giminėmis – juk visai nesvarbu su kuo. Svarbu saugu. O čia yra saugu, nes čia Saugi Sostinė!

Mes turime keletą paketų – trumpaisiais ginklais – Glock17, Glock17+RONI (9×19 kalibras), Tommy GUN arba .45 ACP revolveris, Mossberg 12cal – viso 60 šūviai, taip pat galima pridėti ir ilguosius ginklus – AR15, VZ58 (223 kalibras), AK-47, SKS (7.62×39 kalibras) ir papildomų 40 šūvių, t.y. viso net po 100 šūvius kiekvienam!

Skambinkite, rašykite, klauskite, teiraukitės, svarbiausia tik nebijokite ir neišsigąskite anksčiau laiko, mes mielai Jums paaiškinsime, pakonsultuosime, o pratybų metu užtikrinsime maksimalų saugumą. Nei vienas asmuo pas mus nelieka neprižiūrėtas, kiekvienam iš Jūsų bus skirtas kompetentingas instruktorius su ilgamete šaunamojo ginklo valdymo patirtimi ir nuolatine praktika.

Būkite saugūs – čia Saugi Sostinė. Susitiksime prie taikinių – švaru!