Kiti renginiai

Kiti renginiai

BERNVAKARIAI ir MERGVAKARIAI

Suorganizuosime Jums dinamišką, iššūkių kupiną bernvakarį miške. Merginos, o Jūs gal norite išbandyti TIKRUS ginklus? 🙂

Kadangi galime pasiūlyti labai daug originalių, dinamiškų, ekstremalių, linksmų užduočių, o jų pagrindiniai gerbėjai yra linksmos kompanijos t.y. bernvakariai arba mergvakariai, tuomet šios paslaugos yra skirtos Jums!

Vyrukų kompanijos laukiame pas mus miškuose, praeisite bazinius kario apmokymus ir išbandysite savo jėgas karinėse simuliacijose, bei kovinėse užduotyse. Galėsite įveikti gamtos kliūtis, praeiti orientacinį su užduotimis taškuose, o vakarop susikūrsite laužą, išsivirsite valgio, pagurkšnosite…ir, be abejo, įsirengsite savadarbę pirtelę ant tvenkinio kranto, gerai praleidę vakarą lauks žemė, žolytė ir, jei reikės, karinė palapinė 🙂

Na, o Jums, merginos suorganizuosime šmaikščių užduočių arba nuvyksite į šaudyklą – išbandyti tikrą pleną “real steal”, t.y. tikrus, kovinius ginklus, pašaudysite į taikinius, pasirungsite tarpusavyje, kuri taiklesnė, kuri pataiko iš toliau arba kuri greitesnė, kuri sušaudo greičiau “Dievui į langus” 🙂 Nepamirštamas Jūsų bernvakaris arba Mergvakaris tik pas mus! Šmaikščios užduotys, gera nuotaika, nepamirštami įspūdžiai garantuoti! Paskambinkite ir pabendrausime +37065999944.

Būkite saugūs, čia Saugi Sostinė!

IMG_9465IMG_9469

Šmaikščios užduotys, gera nuotaika, nepamirštami įspūdžiai garantuoti!
Paskambinkite ir pabendrausime +37065999944.

Būkite saugūs, čia Saugi Sostinė!

IMG_9656IMG_9691

KARINĖS PRAMOGOS VAIKAMS

Gimtadienio, mokyklos pabaigimo, vasaros vaikų stovyklos ar kita proga mes suorganizuosime išskirtines, vaikus įtraukiančias užduotis.

Žinome, kad karybos gerbėjų yra ir tarp vaikų, todėl norime pristatyti, kad pas mus, pagal Jūsų poreikius galite sudėti RENGINĮ VAIKAMS! Gimtadienio, mokyklos pabaigimo, vasaros vaikų stovyklos ar kita proga mes suorganizuosime išskirtines, vaikus įtraukiančias užduotis. Rinktis galima iš visose mūsų skiltyse pateiktų įvairiausių užduočių, mes jas pritaikome vaikams, pagal amžių. Taip pat norime pristatyti, kad mūsų draugų kompanija yra labai plati, turime anglų kalbos, muzikos mokytojų, žaismingų personažų, originalių Kalėdų senelių ir, pažadame, kad tai, ką patirsite draugaudami su mumis – niekur kitur neaptiksite!!! Šmaikščios užduotys, gera nuotaika, nepamirštami įspūdžiai garantuoti! Paskambinkite ir pabendrausime

Karinės simuliacijos – draugų ar driaugių būrys iškviečiamas į kariuomenę, o kariuomenės nuotykiai patys smagiausi!
Kovinis šaudymas į taikinius – ginklo laikymas, padėtys, tikri ginklai ir tikras parako kvapas – adrenalino bus, pažadame!
SAFARI pasivažinėjimas po lietuviškus miškus – džipais per sunkiai įveikiamas bekelias, kelionė su draugų kompanija su užduotimis taškuose!
NATO standartus atitinkantis kliūčių ruožas pelkėje – smagiausiai įveikiamas paspaudus šaltukui 🙂
Išgyvenimo stovykla – para patogiai be patogumų 🙂
Orientacinis su užduotimis – mieste arba miške pagal pasirinkimą – galvosūkiai, užduotys ir komandinis darbas!
Aukštumines alpinizmo užduotys – nugalėsite aukščio baimę ir tuo pačiu smagiai praleisite laiką pabūdami aukštalipiais!
Pasivažinėjimą keturračiais – Lietuvos gamta, vėjas ir adrenalinas, sudėtingos trasos, pasidarykite išsšūkį ne tik jaunąjam (jaunąjai), bet ir sau!
Vandens motociklai – greita, smagu, vasariška. Juk nedažnai leidžiate sau paplaukioti vandens motociklu!
Crazy džipas – ratai sukasi į kitą pusę nei vairas 🙂
Ralį, Parašiūtus, Wake’inimas ir visos kitos aktyvios bei pašėlusios pramogos! Būkite džaigsmingai saugūs – čia Saugi Sostinė!

Šratasvydis
Karyba-Pratybos
Bernvakariai
Renginiai vaikams
Išgyvenimas