Komandos formavimas

Komandos formavimas
Komandos formavimas

Ankstyvas rytas… Kylanti saulė apšviečia pušų viršūnes… Tyla, poligonas, koviniai ginklai ir mes… Šiandien laukia šaudymas tikrais, koviniais ginklais. Šratasvydis gerai, bet čia kita patirtis, čia viskas tikra. Po truputį jauti, kaip adrenalinas ima viršų. Instruktoriai kruopščiai išaiškina visas ginklo valdymo subtilybes, neabejotini autoritetai, todėl šaudymas tampa gera ir saugia pramoga. Saugu, nes čia Saugi Sostinė. Įspūdžiai dar daugiau sutvirtėja, kai užėjusi lietuviškos vasaros liūtis persisunkia mus iki paskutinio siūlelio. Šaudome koviniais ginklais ir į tai nekreipiame nė mažiausio dėmesio…

 

Komandos formavimas – tai atsakomybė, kurios imasi ne kiekvienas. Saugios Sostinės kolektyvas – profesionalus, idėjų nestokojantis ir užgrūdintas, tačiau ir šmaikštumo netrūksta.  Priemonės komandai suklijuoti – šratasvydžio ginklai, virvinės užduotys, šaudymas tikrais ginklais, kariniai džipai ir dar daug, ko prieš dalyvaujant net įsivaizduoti negali. Pasirinkęs šią profesionalų komandą neprašausi!

 

Orientacinių mėgėjai Saugioje Sostinėje pajus ne tik klaidžius Lietuviškos girios takelius, tačiau ir natūralias gamtos kliūtis – pelkę, upę, tankų mišką, o iššūkius kels kontroliniuose taškuose parengtos įvairiausios užduotys priversiančios mąstyti, lakstyti ir dirbti komandoje. Išklausytos išgyvenimo elementų pradmenų praktinės paskaitos vėliau padės bet kurioje pasitaikiusioje nepatogioje situacijoje. Čia net tik pramoga, bet ir nauda.