Šaudymas tikrais ginklais

Šaudymas tikrais ginklais
Šaudymas tikrais ginklais

 

Ar šaudymas tikrais ginklais Jums atrodo baugus ?

 

šaudymas tikrais ginklais Saugi Sostinė kolektyvas kviečia Jus išbandyti kovinius ginklus . Susipažinti su ginklo valdymo kultūra, išgirsti kokie ginklų tipai būna, pačiupinėti juos gyvai ir … IŠBANDYTI . Šaudymas tikrais ginklais į taikinius yra tik pačių pradžių pradžia, tačiau juk reikia nuo kažko pradėti.

Pirmą kartą rankose laikant kovinį ginklą kyla adrenainas, dreba kojos, virpa visas kūnas . Juk tai žudymo mašina! Tačiau atminkite žudo ne ginklai, žudo žmonės … Yra net angliškas posakis “ When good guys with guns, then bad guys are sad, whet good guys without guns, then bad guys are happy ” . Išmokti valdyti ginklą nėra blogai ir jis pats savaime netampa žudymo mašina, juk mes transporto priemonės nelaikome žudymo įrankiu vien dėl to, kad neatsakingai elgiantis galima sukelti labai skaudžių pasekmių … Taigi … Grįžkime prie ginklo kultūros puoselėjimo.

Kaip atrodo šaudymas tikrais ginklais ?
Šaudymas tikrais ginklais

Šaudymas tikrais ginklais

Atvažiavę pas mus, Jūsų kompanija pirmiausia išklauso kovinio ginklo naudojimo instruktažą . Prie kiekvieno šaulio yra skiriamas instruktorius, todėl Jūs niekuomet nebūsite paliktas vienas . Šaudymas į taikinius vyksta visus leidimus turinčioje ir specialiai pagal reikalavimus įrengtoje lauko šaudykloje . Pas mus galite praeiti įvairius šaudymo lygmenis, nuo pradžių pradžios, paprasto pasišaudymo į taikinius, gero laiko praleidimo, pramogos ir pan . Iki … judėjimo su koviniu šaudymu . Judu dengiu, pilna ekipuote, šarvinėmis liemenėmis apsaugotu kūnu. Mūsų instruktoriai yra ne šiaip megėjai, o tikri savo amato profesionalai, kai kurie jų ne vieną dešimtmetį tarnavę Lietuvos kariuomenėje, buvę pirmieji savanoriai gynę kraštą nuo priešo, turintys kovinės patirties, arba dar kitaip tariant, ginantys mūsų kraštą kitoje žemėje!

Pas mus gali kreiptis bendradarbių kompanija, draugų būrys, galime suorganizuoti bernvakarį ar mergvakarį ar tiesiog paprastą pašaudymą į taikinius . Kursai taip pat gali būti tęstiniai, galima jungtis ir su savo šaunamuoju ginklu . Mes pasirūpinsime visais reikalingais atributais – taikiniais, ausų apsauga, šoviniais, ginklais . Pas mus galite išbandyti įvairaus intensyvumo programas … nuo keliolikos šūvių ir kelių šimtų šūvių įvairiais šturmo karabinais ir pistoletais, įskaitant ir konversijas . Atvykite pas mus, Jūs niekur kitur nesutiksite tokios kompetencijos kolektyvo, o šie vyrukai dar ir šmaikštūs, todėl pramoga bus suorganizuota tiesiog nepamirštama.

Būkite saugūs, čia Saugi Sostinė !